Mamy mistrza!
Mamy mistrza! W środę 19 marca w Szkole Podstawowej w Mielenku Drawskim odbył się Międzyszkolny Turniej Szachowy, na którym reprezentowało nas z czterech uczniów: Jakub Mularczyk, Antoni Kaczyński, Jan Wasilewski i Jan Krzesicki. Mistrzem szachowym został Jakub Mularczyk, a w klasyfikacji drużynowej zajęliśmy drugie miejsce. Serdeczne gratulacje!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!