Newsy ze szkoły
Szkoła nie odpoczywa..
Chociaż wakacje w pełni w szkole praca wre. Trwają przygotowania do obchodów jubileuszu 80-lecia szkoły. W auli pan Albert Moroz prowadzi próby szkolnej orkiestry. Przygotowywane są eksponaty do stałej wystawy poświęconej dwóm zasłużonym dla szkoły i miasta osobom Tomaszowi Stawickiemu i Eugeniuszowi Poniatowskiemu. W kuchni wymieniane są pochłaniacze. Na stołówce, na korytarzu na I piętrze w budynku D i w sali 202B jest już nowa wykładzina. Generalny remont przeszła tez sala 201B. W międzyczasie walczyliśmy z nieproszonymi gośćmi, którzy zagnieździli się pod dachem. Czworo nauczycieli przystąpiło do egzaminu i zdobyło kolejny stopień awansu zawodowego: Sylwia Wrzesińska na nauczyciela mianowanego a Beata Olejnik, Agnieszka Olejnik i Kamil Bielski na nauczyciela dyplomowanego. Serdecznie im gratulujemy !!!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!