"Pij kranówkę" - konkurs plastyczny
![]()
Zapraszamy do udziału w konkursie pn. "Pij kranówkę"
Tematyka: Ochrona zasobów wodnych.
Technika: Plakat wykonany farbami plakatowymi, kredkami, pisakami, collage (kolaż), witraż, wydzieranka lub inna technika, wybierana przez uczestnika.
Format prac: A2 lub A3, nie trzeba oprawiać prac.
Każdy uczestnik może przesłać tylko jedną pracę, akceptowane są jedynie prace indywidualne.
Prace prosimy wysłać na adres: ZWiK ul. Golisza 10, 71-682 Szczecin, z dopiskiem: "Konkurs Pij kranówkę".
Na odwrocie pracy powinny być podane: imię i nazwisko, wiek autora, kategoria (przedszkole, klasy I-III lub IV-VIII), dokładny adres uczestnika oraz nazwa szkoły.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!