Profilaktyka zdrowotna od najmłodszych lat
Uczniowie klas drugich realizowali program profilaktyczny „Higiena naszą tarczą ochronną”.Jego głównym celem było osiągnięcie poprawy zachowań higienicznych wśród najmłodszych uczniów w obszarze profilaktyki chorób zakaźnych. Dzieci wzbogaciły swoją wiedzę z dziedziny zdrowia oraz przyswoiły i wdrożyły prawidłowe przyzwyczajenia i nawyki higieniczno- zdrowotne, biorąc udział w lekcjach, podczas których, na podstawie obejrzanych prezentacji multimedialnych, omawiane były zagadnienia: higieny osobistej, higieny rąk. Zdobyte wiadomości uczniowie utrwalili poprzez ćwiczenia praktyczne, wykonanie prac plastycznych i rozwiązywanie zagadek.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!