Ferie zimowe

Czas na przerwę zimową czyli FERIE :)
Drodzy Rodzice i uczniowie,
życzymy Wam dużo odpoczynku, bezpiecznych zabaw śnieżnych, wielu małych i dużych przygód.
Do zobaczenia po feriach.
Nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy odpoczynku, czasu dla siebie.
Pozdrawiamy Rada Rodziców


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!