"Kartka dla Chemika"
OGROMNY SUKCES NASZEGO UCZNIA!
Mamy genialne wieści, którymi po prostu musimy się pochwalić! Z dumą ogłaszamy, że Filip Płażalski zdobył WYRÓŻNIENIE w IV Ogólnopolskim Konkursie „Kartka dla Chemika”!
Skala tegorocznej edycji przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów – do konkursu wpłynęło prawie 850 prac plastycznych z całej Polski! Tym bardziej jesteśmy dumni, że kreatywność, pasja i chemiczna wyobraźnia Filipa zostały dostrzeżone w tak ogromnym gronie młodych twórców.
Konkurs został zorganizowany przez Koło Naukowe Chemików Uniwersytetu Opolskiego KORONAN, a prestiż wydarzenia podkreślał wyjątkowy komitet honorowy.
Patronat nad konkursem objęli:
Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Opolskiego – prof. dr hab. Jacek Lipok
Dziekan Wydziału Chemii i Farmacji UO – dr Anna Kusakiewicz-Dawid
Dyrektor Instytutu Chemii UO – dr hab. Elwira Bisz, prof. UO
Marszałek Województwa Opolskiego – Szymon Ogłaza
Opolski Oddział Polskiego Towarzystwa Chemicznego
Fundacja Uniwersytetu Opolskiego
Serdecznie gratulujemy Filipowi tak wspaniałego sukcesu! Dziękujemy również wszystkim Uczestniczkom i Uczestnikom za ogromne zaangażowanie i serce włożone w przygotowanie prac. Poczuliście chemię do chemii!
Z okazji dzisiejszego Dnia Chemika, wszystkim zakochanym w tej nauce – Nauczycielom, Uczniom, Studentom oraz Pasjonatom – życzymy samych udanych eksperymentów, niesłabnącej ciekawości świata i samych spektakularnych reakcji... oczywiście tylko tych pozytywnych! chemistry rulez!
Agnieszka Wyborska

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!