Wielki sukces naszych piłkarek
3 czerwca w Szczecinie odbył się finałowy turniej Igrzysk Dzieci w piłce nożnej dziewcząt, w którym uczennice naszej szkoły zdobyły tytuł mistrzowski. Drugie miejsce zajęła SP 1 z Połczyna Zdroju, trzecie SP Moryń i czwarte miejsce SP 14 Szczecin.
Naszą szkołę reprezentowały: Magdalena Nosek, Zofia Nosek, Pola Dolak, Amelia Piłat, Amelia Zamasz, Maja Dębowska, Natalia Kasperowicz i Milena Kędzierska.
Opiekun drużyny pan Piotr Łuczak.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!