Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci
Szkoła Podstawowa nr 1 przystąpiła do ogólnopolskiej akcji „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.
Zbiórka odbędzie się w dniach 19 września – 19 października 2025 r. w każdy wtorek i czwartek w godz. 7:00 – 9:00.
Miejsce zbiórki: teren za halą sportową.
Koordynatorem akcji jest p. Tomasz Zaworski.
Serdecznie zapraszamy do włączenia się w akcję i wspólnej troski o środowisko! ♻️


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!