Reaktywacja szkolnej orkiestry
.jpg)
Po długiej przerwie w Szkole Podstawowej nr 1 w Drawsku Pomorskim ponownie rozbrzmiewa muzyka. Uczniowie ćwiczą grę na różnych instrumentach, by jak najszybciej dołączyć do swoich starszych kolegów i zasilić szeregi szkolnej orkiestry.
W każdy piątek od godz. 14.30 i w sobotę od godz. 10.00 nasz nauczyciel muzyki pan Albert Moroz prowadzi zajęcia gry na instrumentach klawiszowych, gitarze oraz perkusji.
Gry na instrumentach dętych uczy pan Mirosław Wesołowski, który spotyka się z uczniami w poniedziałki od godz. 13.30.
Czekamy na chętnych uczniów, zapisy u kapelmistrza A. Moroza.
Zapraszamy wszystkich na długo wyczekiwany koncert naszej orkiestry w najbliższą sobotę o godz. 17.00 podczas kiermaszu świątecznego przy Ośrodku Kultury w Drawsku Pomorskim.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!