Wielki sukces uczniów klasy 7a!
Wielki sukces uczniów klasy 7a!

Z ogromną dumą i radością informujemy, że nasi uczniowie z klasy 7a zdobyli pierwsze miejsce w XX Międzyszkolnych Spotkaniach Profilaktycznych!
Konkurs wymagał nie tylko wiedzy, ale także kreatywności i zaangażowania. Nasi reprezentanci pokazali się z najlepszej strony.
Największe podziękowania dla opiekunów Pani Agnieszki (naszej pielęgniarki ), która razem z Panią pedagog Małgorzatą Kozłowską przygotowały uczniów do konkursu.
Dziękujemy również organizatorom za możliwość wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!